logo

ELOS™ fotonoorendus

ELOS™  fotonoorendus

Ainuke fotonoorendamise protseduur, mis ühtlasi ka pinguldab nahka!

Protseduuri võib teostada kõikidele kehapiirkondadele.

 • Parandab UVB ja UVA kiirte poolt fotokahjustatud nahka!
 • Parandab pigmendilaigude väljanägemist (tedretähnid, päikeseplekid, maksaplekid, melasma, hüperpigmentatsiooni)
 • Parandab kapillaarilaiendite (rosaatsea, kuperoosa, erinevad angioomid) väljanägemist.
 • Aeglustab naha vananedes tekkivaid muudatusi, silub peeneid kortse, ahendab poore, ühtlustab jumet ja naha tekstuuri
 • Stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning kiirendab armide paranemist
 • Vähendab akne jääknähte

Esimesi tulemusi on näha juba nädal peale protseduuri, kui pigmendilaigud hakkavad ketendama ja eralduvad. Nahas toimuvad uuenemise protsessid kestavad veel kuni 2 kuud peale protseduuri!

Protseduuri kestus on 15 min – 1 tund.

Parima tulemuse saavutamiseks, sõltuvalt probleemist, on soovitatav 1-5 protseduuri  3-4 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas.  Protseduuri saab kombineerida ka teiste ELOS™ ja Sublative™ protseduuridega.

ELOS™ fotonoorenduse protseduurile eelneb laserspetsialisti konsultatsioon, määratakse nahatüüp, testitakse naha reaktsiooni energiaimpulsile ja selgitatakse välja võimalikud vastunäidustused protseduuri tegemiseks.


ELOS™ fotonoorenduse protseduur on maailmas esimene ja ainuke protseduur, mis põhineb üheaegselt kombineerituna nii bi-polaarse raadiolaine kui ka optilise energia kasutamisel, siis on see üks parimaid nahakudede remodelleerijaid.

Naha noorendamise protseduur toimub ELOS™ tehnoloogia abil, milles on kombineeritud pulseeriva optilise valguse infrapuna spektri energia ja bi-polaarse raadiolaine energia. Nii optiline kui ka raadiolaine energia suunatakse nahakudedesse kombineeritud impulsina, mis tagab efektiivse tulemuse ja turvalise protseduuri.

Sagedasemad probleemid

Melasma (pigmendilaigud) tekib 90% juhtudel 20 – 40 aastastel naistel ja vaid 10% meestel. Kõige sagedamini tekib pigmendilaike 50-70% naistel raseduse ajal ja 5–34% naistel rasedusvastaste tablettide võtmise ajal.

Rosaatsea on küllalt levinud nahahaigus täiskasvanute hulgas, seda põeb maailmas üle 45 miljoni inimese. Euroopa uuringute põhjal esineb rosaatseat umbes 10%-l elanikkonnast. Haigus vallandub tavaliselt 30 – 40 aastaselt ja haigestumise sagedus suureneb 40 – 50-ndates eluaastates. Sagedamini haigestuvad heledanahalised, blondid ja sinisilmsed naised, kuid meestel esinevad reeglina haiguse raskemad vormid.

fotovananenud nahk
fotovananenud nahk
fotovananemine
elos fotonoorendus pigmendilaik
elos fotonoorendus maksaplek
pigmendilaigud
punased laigud
aknearmid
akne armid
suurenenud poorid
kuperoosa ravi
elos fotonoorendus
kapillaarilaiendid ninal
elos fotonoorendus rosaatsea
 • Protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki
 • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Protseduuri ei saa teha väga päevitunud ehk pruunile nahale!
 • Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan,Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes), jm. toidulisandite ja toiduainete manustamist mitte tavapärastes kogustes.
 • Kui on tehtud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut
 • Protseduurid ei ole soovitatavad rasedatele ja imetavatele emadele, porfüüriat, rasket diabeeti, luupust ja epilepsiat põdevatele inimestele
 • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on või on olnud nahavähk või  mõni muu kasvaja või, kellel on elektriline südamestimulaator
 • Enne protseduuri tellimist on soovitatav konsulteerida perearsti- või nahaarstiga.
fotonoorendus