logo

ELOS™ kapillaarilaienditele

ELOS™ punetavale nahale

Kõige tõhusam ja uuem meetod häirivatele veresoonekestele!

Mittekirurgiline protseduur kapillaarilaiendite väljanägemise parandamiseks ja mõjutamiseks keha igas piirkonnas.

Protseduuri sihtmärgiks on kapillaarilaiendid

 • teleangiektaasia
 • rosaatsea
 • kuperoosa
 • angioomid

Esimest tulemust on näha koheselt ja lõplikku tulemust 2-3 nädalat peale protseduuri!

Protseduuri kestus on 15 min – 1 tund.

Parima tulemuse saavutamiseks, sõltuvalt probleemist, on soovitatav  läbida 1-2 protseduuri 3-4 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata vastavalt vajadusele 1-2 korda aastas. Protseduuri saab kombineerida ka teiste ELOS™ ja Sublative™ protseduuridega.

ELOS™ kapillaarilaiendite protseduurile eelneb laserspetsialisti konsultatsioon , määratakse nahatüüp, testitakse naha reaktsiooni energiaimpulsile ja selgitatakse välja võimalikud vastunäidustused protseduuri tegemiseks.


ELOS™ protseduur kapillaarilaiendite  on maailmas esimene ja ainuke protseduur, mis põhineb nii optilise energia kui ka raadiolaine energia samaaegsel toimel.

veresoonte eemaldamine

ELOS™ tehnoloogia kasutamisel on kombineeritud pulseeriva optilise valguse infrapuna spektri energia ja bi-polaarse raadiolaine energia, mis  suunatakse nahakudedesse ühtse kombineeritud impulsina tagades sel viisil  efektiivse tulemuse ja turvalise protseduuri. Kogu protseduuri vältel kontrollib masinas olev kontrollseade nahakudede temperatuuri vältimaks kudede ülekuumenemist ja sellega kaasnevaid kõrvalmõjusid.

Sagedasemad probleemid ja sümptomid

Rosaatsea on küllalt levinud nahahaigus täiskasvanute hulgas, seda põeb maailmas üle 45 miljoni inimese. Euroopa uuringute põhjal esineb rosaatseat umbes 10%-l elanikkonnast. Haigus vallandub tavaliselt 30-40 eluaastates, haigestumise sagedus suureneb 40 – 50-ndates eluaastates. Sagedamini haigestuvad heledanahalised, blondid ja sinisilmsed naised, kuid meestel esinevad reeglina haiguse raskemad vormid.

Teleangiektaasia ehk “tähekesed” ja “ämblikud” kujutavad endast nahapinna lähedal asetsevaid laienenud kapillaare. Seda haigust põeb 20-30% elanikkonnast. Veresoonte laiendid tekivad sagedamini õrna ja heleda nahaga naistel 35-50-ndal  eluaastal.

Kuperoosa on sageli esinev nahaprobleem, kus nahk on õrn ja tundlik ja läbi naha kumab pindmiste veresoonte võrgustik, mis tekitab hooti õhetust ja punetust.

kapillaarilaiendid ninal
elos fotonoorendus
kuperoosa ravi
elos fotonoorendus rosaatsea
 • Protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki
 • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Protseduuri ei saa teha väga päevitunud ehk pruunile nahale!
 • Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan,Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes), jm. toidulisandite ja toiduainete manustamist mitte tavapärastes kogustes.
 • Kui on tehtud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut
 • Protseduurid ei ole soovitatavad rasedatele ja imetavatele emadele, porfüüriat, rasket diabeeti, luupust ja epilepsiat põdevatele inimestele
 • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on või on olnud nahavähk või  mõni muu kasvaja või, kellel on elektriline südamestimulaator
 • Enne protseduuri tellimist on soovitatav konsulteerida perearsti- või nahaarstiga.
veresoonte eemaldamine